LITOGRAFI, efter Horace Vernet, Frankrike 1800-tal.

A tous les Coeurs bien nés gue la Patrie est chere!
Bildstorlek 63x53 cm.

Fläckar, gulnad. Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Släkten Cronstedt.

Bakstycket märkt, "Olof Lille, Minne af mammas morfar, Stockholm Julen 1905".

Utropspris
300 EUR