KLOCKOR, 8 st, 1900-talets början.

Fickur, Mermod Frere, guld 18k. Damur, Zenit 14k guld. Damur, guld 14 k. Damur guld 14k. Armbandsur, Hermes guld 14 k, armlänken också 14k guld. Armbandsur, guld14k. Armbandsur 2 st silver. Den ena Cronometre Corgemont watch.

Samtliga med skador och bucklor, ej funktionstestade, flera glas saknas eller skadade

Utropspris
400 EUR