SKÅL PÅ FOT, glas, Bertil Vallien, Boda-Åfors, Unik, 1967.

Blått överfång. Signerad Boda-Åfors, Unik, 1967, B VALLIEN. Höjd 15,5 cm.

Bruksslitage, ställvis något hårdare. Tillverkningsdefekter.

Utropspris
1 500 SEK