OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad Axel Bergman och daterad 1882.

Segelbåt till havs. 37x45 cm.

Ej examinerad ur ram. Ytslitage, färgbortfall, ställvis med fläckar.

Utropspris
2 000 SEK