LJUSSTAKE, allmogestil, 1900-tal.

Kulformad stav och ljusarmar. För 25 ljus. Höjd 86 cm.

Slitage. Färgbortfall. Spricka. En ljusarm något lös.

Några ljus medföljer.

Utropspris
1 500 SEK