BESTICKUPPSÄTTNING, 32 delar, silver, "Vängåva", GAB, 1900-talets fjärde kvartal. Tot vikt ink rostfria blad ca 1590 g.

12 matskedar, 4 matknivar, 6 bordsskedar och 10 bordsgafflar. Svenska stämplar.

Smärre slitage.

Utropspris
5 000 SEK