GOLVLAMPA, Bergbom, 1900-tal

GOLVLAMPA, Bergbom, 1900-tal

Gulmetall. Grön skärm medföljer. Höjd 145 cm.

Ej funktionstestad. Smärre slitage. Smärre bucklor på fot.

Utropspris
1 500 SEK