PROMENADKÄPPAR, 4 st, 1900-talets första hälft.

2 med silverkryckor varav en med hundhuvud, längd 10 cm. En käpp med silverbeslag. En käpp med dekor av ben. Längd ca 85 - 90 cm.

Hundhuvudet med sprickor. Bruksslitage.

Utropspris
2 000 SEK