Manuel Garcia Hispaleto

(Spanien, 1836-1898)
Manuel Garcia Hispaleto
(Spanien, 1836-1898)

MANUEL GARCIA HISPALETO, Olja på uppfodrad duk, signerad och daterad 1859.

Musicerande sällskap på spansk krog. Uppfodrad duk 59 x 72 cm.

Uppfodard duk, skador, lagningar

Utropspris
20 000 SEK