Smycken
389671

SMYCKEN, 7 delar, 18 k guld och förgyllt silver, med granater.

1 par örhängen 18 k guld, stift. Resterande i förgyllt silver: Ring (ringstorlek 17,25/53). 1 par örhängen med stift. Brosch i form av rosett (längd 21 mm). Collier (längd 45 cm). 2 hängen (längd 2-3 cm).

Smärre slitage. Silverörhänge saknar 1 pärla.

Utropspris
1 500 SEK