BORDSLAMPA, mässing, 1900-talets första hälft.

Med dekor av dansande kvinna. Höjd ca 33(endast stomme), höjd ca 49,5(stomme inklusive ställning för lampskärm).

Slitage och repor. Märken. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK