Madeleine Pyk – en samling F769

LAMPETTER, 2 st, Mjölby Intarsia, 1940-tal.

Intarsiadekor av pojke och flicka. Två ljusarmar. Höjd 27 cm.

Repor. Slitage. Ljusarmarna av olika modell.

Utropspris
1 500 SEK