SERVERINGSVAGN, art deco, 1900-talets fjärde kvartal.

Kromad benställning, svartmålade hyllplan. Längd 84, bredd 45, höjd 69 cm.

Bruksslitage, senare bemålning.

Utropspris
1 500 SEK