SKÅLAR, 2 st. Silver. C.G Hallberg bl.a Gustaf Janson. Tot ca 370 g.

Sterlingsilver. 1957. Längd 15 cm, 151g. Resp. 1939. Diameter 21, 221g.

Inskription i fotring. Bruksslitage, smärre bucklor.

Utropspris
1 500 SEK