Arvid Mauritz Lindström

(Sverige, 1849-1923)
Arvid Mauritz Lindström
(Sverige, 1849-1923)

ARVID MAURITZ LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

Skymningslandskap. 30x55 cm.

Smärre slitage. Färgbortfall. Smärre krackeleringar.

Utropspris
3 000 SEK