ASSIETTER OCH COASTERS/ASKFAT, 86 delar, "Kastehelmi", Oiva Toikka, Nuutajärvi/Arabia, 1970-tal.

74 fat diameter 8,5 cm. 12 assietter diameter 14 cm. Några etikettmärkta Nuutajärvi respektive Arabia.

Smärre repor.

Utropspris
2 000 SEK