Duncan Fraser Mclea

(Storbritannien, 1841-1916)
Duncan Fraser Mclea
(Storbritannien, 1841-1916)

DUNCAN FRASER MCLEA, olja på duk, signerad o daterad 84.

Båtar i solnedgång. 23x31.

Smärre slitage. Enstaka rispor, krackelyrer

Utropspris
3 000 SEK