ARMBANDSUR, herr. Patek Philippe ref.3430. 18K guld. Original Patek Philippe armlänk och ursprungligt etui. 1960-tal.

Manuell. Boettens nr 2635852. Urverkets nr 794916. På urverket text:18 jewels. Isochronism & five (5) positions. Adjusted to heat cold. Urtavlans bredd 26 mm. Ursprungligt äkthets- och garantibevis.

Bruksslitage, sliten armlänk, gravyr.

Utropspris
1 600 EUR