FOTPALL, sannolikt Danmark, 1960-tal.

Underrede i teak, med fast stoppad sits i läder. Längd ca 66, bredd ca 40, höjd ca 41 cm.

Slitage, repor. Fläckar på sits.

Utropspris
1 500 SEK