BESTICK, 18 delar, förgyllt silver, WMF. Totalt vikt 1085 gram.

6 matgafflar. 6 matknivar. 6 matskedar. Knivar med rostfria blad. Knivens längd 21,5 cm. Total vikt gafflar och skedar 737 gram. Total vikt knivar 348 gram.

Repor.

Utropspris
5 500 SEK