LÅDHURTS, 1900-talets senare hälft.

Betsat trä. Elva lådor med kromade handtag. Bredd 50 Djup 45 Höjd ca 165 cm.

Omfattande slitage. Repor. Märken. Delvis blekt.

Utropspris
2 000 SEK