KONSOLBORD, sengustaviansk, 1800-talets början.

Marmorskiva, delvis träskuren dekor, polerat guld och slagmetall samt svart patinerade detaljer. Bredd 87 cm, djup 43 cm, höjd 76 cm.

Slitage, skador, komplettering. Gammal men ej originalskiva.

Utropspris
1 300 EUR