IKONBILDER, 2 st, 1800/1900-tal, bl a Ryssland.

Reseikon i patinerad mässing 16x13, (utfällbar), samt oljemålning inglasad med träram, 20x27.

Smärre slitage. Krackelyrer.

Utropspris
2 000 SEK