Smycken
400816

ÖRHÄNGEN, guld, granater, pärlor. Sent 1800-talets slut. Hartsfyllda, ostämplade.

Längd 6 cm. I ask från A. Tillander Helsingfors.

Små skador. Bollhänge i ändan saknas på det ena.

Utropspris
300 EUR