SALONGSGRUPP, 6 delar, rokoko stil, 1900-tal.

Plymåer och klädsel i satin med floral dekor, stomme i trä med skuren dekor. Soffa längd ca170, ett par bergerer, ett par stolar, bord längd 100 bredd 63 höjd 63 cm.

Slitage. Enstaka fläckar. Bord med slitage och fläckar.

Utropspris
5 000 SEK