DOKUMENTSKÅP, 1900-talets mitt.

Ek. Jalusidörrar med bakomliggande hyllplan och lådor. Bredd 90. Djup 38. Höjd 130 cm. Nyckel finns.

Repor och märken. Skiva med fläckar. Nyckel finns.

Utropspris
2 000 SEK