Madeleine Pyk – en samling F769

PARTI SILVER, 7 delar, diverse finska silverstämplar. Tot. vikt ca 711 g.

4 st. olika skålar
sockerskål, gräddsnäcka, emaljerad sked.
Höjd 4-7 cm.

Slitage, kraftigt oxiderad.

Utropspris
350 EUR