SERVISDELAR, 22 st, porslin, "Koka Blå", Hertha Bengtsson, Rörstrand, 1956-1988.

Kanna, 2 serveringsfat, 2 äggkoppar, 3 djupa tallrikar, 1 kaffekopp med fat, 3 + 10 assietter. Två kaffekoppsfat medföljer.

Bruksslitage. En stor assiette med nagg samt en djup tallrik med spricka.

Utropspris
1 500 SEK