SIDEBOARD SAMT HYLLA, "Öresund", Börge Mogensen, AB Karl Andersson & Söner, 1960-tal.

Teak och ek. Modulsystem. Skåp med skjutdörrar respektive lådor, överdel med hyllinredning. Bredd ca 135, djup xx, total höjd ca 184.

Slitage. Repor. Stötmärken.

Utropspris
1 500 SEK