BOKHYLLOR, 3 st. Ur Futuraserien, David Rosén för NK, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft

Tre sektioner med underdelar med lådor och skåp, mahogny, skiva medföljer. Bredd 60, djup 40, tot höjd 200 cm per del. Nyckel finns.

Bruksslitage. Märken och repor. Fläckar. Ett löst draghandtag. Nyckel finns.

Utropspris
3 000 SEK