Harald Peter William Schumacher

(Danmark, 1836-1912)
(Danmark, 1836-1912)

HARALD PETER WILLIAM SCHUMACHER, olja på duk, signerad och daterad -85.

Motiv från Pompei. 64 x 85 cm.

Ytsmuts/oxiderad fernissa.

Utropspris
15 000 SEK