SERVISDELAR ca 34 delar. Porslin. Rosenthal, Studio-linie.

6 mattallrikar, 6 förrättstallrikar, 6 brödsaaietter, 6 buljongkoppar på fat(extra fat medföljer) 6 kaffekoppar på fat, kaffekanna, tekanna, 2 sockerskålar.

Bruksslitage, smärre repor på mattallrikar.

Utropspris
2 500 SEK