BARSKÅP, 1900-talets slut.

BARSKÅP, 1900-talets slut.

Föreställer en Lego-gubbe. Skåp med utfällbar skiva, med glas- samt spegelinredning, elektrifierad, upptill urtavla med minnesplakett. Höjd 152 cm, bredd 72 cm, djup 64+49 cm.

Slitage, låset saknas. Ej funktionstestad.

Utropspris
3 000 SEK