TRÄDGÅRDSBORD OCH STOLAR, 1+4st, aluminium, Melins metall, Anderstorp, 1900-talets andra hälft.

Vitlackerade, bord och stolar olika modeller. Märkta. Bord diameter 80 höjd 69 cm.

Slitage. Färgbortfall.

Utropspris
4 000 SEK