IKON, träpannå, Ryssland 1800-tal.

Fyrdelat motiv med bla Sankt Göran och draken resp Den Helige Nikolaus. 35 x 30 cm.

Slitage, sprickor, krackelyrer, färgbortfall.

Utropspris
5 000 SEK