BEVERLOO CORNEILLE, färgetsning, signerad, numrerad XXV/XXX och daterad 77, E.A.
Komposition med katt samt ansikten. Bildstorlek ca 50 X 66 cm.
Oramat. Obetydligt slitage.
Proveniens
Utgivet av gkm. Malmö.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
2 500 SEK