PARTI FOTOLITTERATUR, 3 st, bland annat "Woman", Annie Leibovitz & Susan Sontag, 1999.
"Woman", Annie Leibovitz & Susan Sontag, Jonathan Cape, 1999. "New Work 1996-2000", Jock Sturges, Scalo Publishers, 2000. "Jurgen Teller", Cornel Windin, Taschen, 1996.
Slitage, ytliga repor och nagg. Sistnämnda bok med skada på skyddspapper. Ej fullständigt genomgångna.