BORD. Design Bruno Mathson och Piet Hein för Fritz Hansen.

Oval skiva i bok. Raka kopplade ben i aluminium. L 180, b 120, h 70. Etikettmärkt.

Repor och slitage.

Utropspris
2 500 SEK