SÄNGBORD, 1 par, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Svängd form. 3 lådor. Beslag av mässing. Bredd 43. Djup 33. Höjd 71 cm.

Repor och märken.

Utropspris
2 000 SEK