SPEGELPLATÅ, nysilver, glas, Louis XVI-stil, Tidigt 1900-tal.

Ram av nysilver med dekor av bandstav. Fyra knoppformade fötter. L 63, b 33.

Slitage och smärre bucklor. Smärre flisa på spegelglaset.

Utropspris
2 000 SEK