BESTICKSERVIS, 66 delar, silver, "Rosenholm", GAB, mest 1960-tal. Tot ca 2780 gram.

2 matgafflar, 2 matknivar, 10 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 smörgåsgafflar, 12 smörgåsknivar, 2 smörknivar, 12 kaffeskedar. Rostfria knivblad.

Slitage.

Utropspris
14 000 SEK