VÄGGHYLLA, Modell 2085, Josef Frank, Firma Svenskt Tenn.

Mahogny, rak form med tre hyllplan och genombrutna sidor. Bredd 33, djup 17, höjd 70 cm.

Bruksslitage. Mindre märken och repor.

Utropspris
3 000 SEK