TOILETTEBORD, sannolikt Danmark, 1960-tal.

Teak och teakfaner. Tre utdragabara lådor. Bredd 103,5 cm, höjd 64 cm, tot. höjd 127 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
280 EUR