Maria Manuela Vintilescu

(Sverige, Född 1959)
Maria Manuela Vintilescu
(Sverige, Född 1959)

MARIA MANUELA VINTILESCU, vinyl på duk, signerad och à tergo daterad 2010.

"Kioku (Memory)". 100 x 100 cm.

Proveniens

Galleri GKM Premium Sale.

Utropspris
15 000 SEK