SKULPTUR, glas, Paul Kedelv, Flygsfors glasbruk.

Kvinnotorso i vit glasmassa. På fast träsockel. Höjd ca 24 (inklusive sockel).

Tidigare även lampa. Slitage, mindre repor och märken.

Utropspris
4 000 SEK