NELSON MANDELA (1918-2013), autograf dat 13.12.93.

På korrespondenskort. Bladstorlek 14,5 x 10,5 cm. Färgfotokopia med Nelson Mandela och hans andra hustru Graca Machel medföljer.

Smärre slitage.

Proveniens

Rolf Anderssons autografsamling påbörjad 1943.

Utropspris
5 000 SEK