DAMARMBANDSUR, Omega, länk i 18K guld. 1960-tal. Total vikt 22 g.

Manuell, guldfärgad urtavla. Urtavlans diameter ca 17 mm. Total längd ca 16,5 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestad.

Utropspris
4 000 SEK