GOLVSPEGEL, 1900-talets andra hälft.

Mahogny. Vippbar spegel. Dekor av patinerad metall. Total bredd 56. Höjd 152 cm.

Repor och märken. Slitage. Glas med fläckar. Avslag.

Utropspris
2 000 SEK