FOTOGRAFI MED DEDIKATION av Påven Paulus PP. VI, signerat och daterat 6.12.1973.

Färgfotografi på vattenstämplat papper föreställande påven Paulus VI, med franskspråkig dedikation till Finlands ambassadör i Vatikanstaten, Jussi Mäkinen.
Storlek inkl. ram 30,5x22 cm.

Ej examinerat ur ram. Ramen med slitage.

Utropspris
200 EUR