OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, utförd 1927. Kopia efter Sophie Adlersparre 1836

Porträtt. Cop. 1927 av Carin von Francken efter origin. 1836 av Sophie Adlersparre. 75 x 63 cm.

Partiella krackeleringar.

Utropspris
3 000 SEK